umowa o pracę tymczasową (warunki Holenderskie)
Holandia, Veghel
Opublikowano 4 miesiące temu

Pracownik zakładu przetwórstwa ryb- magazynu, logistyka, produkcja i pakowanie

83/02/22

OFERTA NR

Holandia – Veghel

MIEJSCE PRACY

od 10,80-11,52 € brutto/h

WYNAGRODZENIE

luty 2022

START PRACY

+ 48 724 657 585

MARCIN

+ 48 797 802 707

SEBASTIAN

Opis stanowiska:

  • Praca przy rybach
  • Usuwanie łusek, sortowanie, etykietowanie, cięcie, pakowanie,
  • Przygotowanie do wysyłki
  • Powyżej 21 lat (pracownik produkcji: 10,80 € brutto/h)

Powyżej 23 lat(pracownik produkcji: 11,52 € brutto /h)

  • Są 2 zmiany, możliwość pracy w weekendy oraz nadgodziny
  • Dodatek za pracę : 19:00-22:00 +25%

                                    22:00-5:00 +50%.

                 Sobota      00:00–12:00 +50%

                                   12:00-00:00 +100%

                 Niedziela: 00:00-04:00 +100%

Praca w warunkach (+5/+10 stopni C): 0,43 € za godziny powyżej normalnej stawki godzinowej.

Warunki Zatrudnienia:

  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Transport do pracy jest bezpłatny ( do 10 km od pracy rower), samochód (jeśli zakwaterowanie jest dalej niż 10 km)
  • Zakwaterowanie płatne €99 brutto/tydz. w pokojach 2-3 osobowych(pokoje 4-5 os tylko tymczasowe w momencie przyjazdu po podpisaniu umowy pokoje 2-3 os)
  • Ubezpieczenie płatne 24,80 € / tydz.

Wymagania:

  • Wysoki standard higieny osobistej
  • Doświadczenie w pracy na produkcji oraz w niskiej temperaturze
  • Wymagany język: angielski, holenderski
  • Prawo jazdy – mile widziane

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Pakowanie żywnosci, Pracownik produkcji

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.

<ul> <li>Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Topwerken Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).</li> <li>Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez3M Consulting Marcin Sobierajski z siedzibą w Koninie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).</li> </ul>