umowa o pracę tymczasową (warunki Holenderskie)
Born, Holandia
Dodane 4 tygodnie dni temu

Pracownik produkcji,magazyn i lakiernia Fabryka BMW i MINI VDL NEDCAR

54/8/21

OFERTA NR

Holandia – Born

MIEJSCE PRACY

od 13,26-15,58 € plus ADV 6,65%/godz

WYNAGRODZENIE

sierpień 2021

START PRACY

+ 48 724 657 585

MARCIN

+ 48 797 802 707

SEBASTIAN

Opis stanowiska:

  • Montaż części do BMW i MINI
  • Kontrola jakości
  • Polerowanie
  • Praca na lakierni-sprawdzanie i malowanie pędzlem warstwy uszczelniającej
  • Oklejanie aut taśmą
  • Przygotowywanie podzespołów na linie produkcyjną
  • Prace na magazynie-kompletacja zamówień za pomocą skanera,sprawdzanie produktów i sortowanie na taśmę produkcyjną
  • Praca na 2 zmiany 06.05-14.35 i od 14.40-23.10
  • Dodatek  za prace zmianową 115% i dodatek ADV 6,65% za każdą  przepracowaną godzinę

Warunki Zatrudnienia:

  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich – umowa o pracę tymczasową
  • Wypłata wpływająca  na konto co tydzień lecz 1 po 2 tygodniach (pracujesz np. tydz,30 to wyplata w tyg.32 zawsze w czwartki
  • Gwarancja 141 godz  na 4 tyg
  • Zakwaterowanie płatne 95€/tydz
  • Dojazd do pracy autami służbowymi
  • Zwrot kosztów podróży do 25 km w jedna strone 0,14 cent/km dla osób z własnym transportem
  • Możliwość wnioskowania o zaliczkę po przepracowaniu min. 1 tyg.
  • 18-19 lat z dodatkiem zmianowym 13,26€
  • 20 lat z dodatkiem zmianowym 14,90€
  • 21 lat z dodatkiem zmianowym 15,11€
  • 22 lat z dodatkiem zmianowym 15,49€
  • 23> lat z dodatkiem zmianowym 15,58€
  • Ubezpieczenie płatne 24 € brutto/tydzień
  • Zabrać pościel jedynie ze sobą
  • Zakwaterowanie w domach  z pokojami 1 i 2 osobowymi z kuchnią i łazienkami,wifi

Wymagania:

  • Gotowość do pracy
  • Zaangażowanie i dokładność
  • Dyspozycyjność
  • Język angielski komunikatywny,niemiecki lub holenderski
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Referencje od 2 pracodawców
  • Przy pracy na dziale lakierniczym zalecany wzrost 167-194 cm
  • Mile widziany certyfikat na wózek widłowy

Cechy oferty pracy

Stanowisko

montaż części samochodowych, order picker kompletowanie zamówień, Pracownik produkcji

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 3M Consulting Marcin Sobierajski z siedzibą w Koninie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez3M Consulting Marcin Sobierajski z siedzibą w Koninie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).